Kandidát č.1 – Josef Martinovský

Jsem předseda místního sdružení ODS. Mojí vizí je promyšlený rozvoj města, ve kterém jsem se narodil a společně v něm žijeme. Jsem rád, že naši kandidátku tvoří tým lidí, kteří chtějí pro město a jeho obyvatele aktivně pracovat a také vědí jak na to. Sám nabízím své dlouholeté zkušenosti z vrcholných manažerských funkcí.

 

 


Kandidát č.2 – Alexis Kimbembe

Členem ODS jsem od roku 1997, dvě volební období jsem byl zastupitelem v Ostravě-Jih. Od roku 2014 působím jako místostarosta města Úvaly. Mojí prioritou je ekonomická a finanční stabilita města vč. provozu Technických služeb a finančně udržitelný rozvoj našeho města.

 

 


Kandidát č.3 – Josef Štěpánovský

Mám zkušenosti 8 let jako zastupitel a 4 roky jako radní města Úvaly. V nadcházejícím období bych se chtěl zaměřit na rozvoj životního prostředí a života v Úvalech. Jde nejen o citlivou a smysluplnou dostavbu koupaliště, ale také rozvoj Technických služeb a údržby městského mobiliáře.

 

 


Kandidát č.4 – Simona Mašatová

Vstoupila jsem do ODS, abych se podílela na rozvoji kulturního života ve městě. Založila jsem divadelní spolek Oudiv. Podílela jsem se na organizaci mnohých kulturních akcí.

 

 

 


Kandidát č.5 – Josef Krutský

V Úvalech nejen žiji, ale také pracuji. Mám velký zájem, aby Úvaly byly rozvíjející se moderní, prosperující a hezké město, kde je příjemné bydlet a trávit svůj volný čas. V městském zastupitelstvu pracuji již dvě volební období, která, troufám si říci, byla pro město velice úspěšná.

 

 


Kandidát č.6 – Barbora Linková

Do veřejného života v našem městě jsem vstoupila proto, že chci podporovat dění ve městě, kulturní a společenské akce. Jsem členkou divadelního spolku Oudiv.

 

 

 


Kandidát č.7 – Miloslav Kolařík

V zastupitelstvu působím již čtvrté funkční období. Zaměřuji se zejména na vodní a odpadové hospodářství. Jsem členem rybářského svazu v Úvalech.

 

 

 


Kandidát č.8 – Ivana Šťastná

Jako dlouholetá členka ODS a celoživotní obyvatelka Úval bych se ráda podílela na dalším rozvoji města. Mohu nabídnout své znalosti a zkušenosti, zejména z oblasti sociální péče a sociálních služeb.

 

 

 


Kandidát č.9 – Jan Havel

Oproti současné praxi bych se rád pokusil zásadní a nevratná rozhodnutí ovlivňující život všech obyvatelů a budoucnost města (např. územní plán, rozpočet, investiční výstavba) přijímat v zastupitelstvu významnou většinou zastupitelů, a tím omezit subjektivitu rozhodování zastupitelů.

 

 


Kandidát č.10 – Petr Němec

Jako hlavní cíl v příštím volebním období mám zlepšení financování sportovních a kulturních spolků a organizací v Úvalech. Sport je moje životní záliba, a proto i po ukončení hráčské kariéry aktivně působím v místním fotbalovém SK.

 

 


Kandidát č.11 – Danuše Pajasová

Jsem dlouholetá členka ODS. Ráda bych pomohla městu v komunikaci s jeho obyvateli. Chtěla bych přiblížit vyřizování úředních věcí k lidem.

 

 

 


Kandidát č.12 – Jan Poledník

Do ODS jsem vstoupil, protože se chci aktivně zapojit do obnovy města. Mojí doménou je podpora rozvoje dostupných služeb ve městě a rozvoj místního podnikání.

 

 


Kandidát č.13 – Tomáš Opálka

Rozhodl jsem se kandidovat do zastupitelstva města jako dlouholetý člen TJ Sokol, jehož jsem byl 15 let předsedou. Rád bych pomáhal rozvoji sportovních a kulturních aktivit. Pravicová, konzervativní a rozpočtově odpovědná politika ODS je mi lidsky blízká.

 

 


Kandidát č.14 – Eva Jacková

Jako členka ODS, rodačka z Úval, vedoucí směny front office, bych ráda pomohla v sociální a kulturní oblasti.

 

 

 


Kandidát č.15 – Jan Angelov-Janev

Chtěl bych využít své zkušenosti z práce na ministerstvu a pomoci našemu městu získat dotační i věcnou podporu z fondů EU i národních zdrojů.